PicassoGSM - Telefon Aksesuar Marketi

 • Türkçe

Samsung Kulaklıklar

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 37 - 48 / Toplam 49

 • Sony-original-kulaklık

  Sony farkı ile kaliteli üründür. Net ses ile müziğin tadına varabilirsiniz. Kopma kırılma sorunu yaşamazsınız.Şık bir tasarıma sahiptir. Kulağınıza rahat oturabilmesi için silikon girişlere sahip bir ürün.
  40,00 ₺
 • Sony-original-kulaklık/silikon

  Sony farkı ile kaliteli üründür. Net ses ile müziğin tadına varabilirsiniz.Dilediğiniz gibi ses kayıtları ve özgün çalışmalar yapabilirsiniz.Şık bir tasarıma sahiptir.
  44,99 ₺
 • Sony-original-kulaklık/silikon

  Sony farkı ile kaliteli üründür.Narin bir tasarıma sahiptir. Gol renk ile dikkat çeker. Net ses kalitesi ile dinlemelerinizi rahatça yapabilirsinizŞık bir tasarıma sahiptir. Kulağınıza rahat oturabilmesi için silikon girişlere sahip bir ürün.
  30,00 ₺
 • steckholm- kulakiçi kablosuz/wireless kulaklık/black

  Aramalarda rahatça iletişime geçebilirsiniz. Net sese sahiptir yüksek sesi sayesinde kendinizi müziğin ruhuna bırakabilirsiniz.Rahatça kulağınıza oturur.
  239,99 ₺
 • Steckholm-askılı kulaklık-bluetooth

  Net ses ve kuvvetli bas ile keyifle müzik dinleyebilirsiniz. Kulak arkası askısı sayesinde kulağınıza çok rahat oturur. Bluetooth ile çok rahat aramalara geçebilirsiniz. Sesi net algılayan mikrofonu ile istediğiniz gibi ses kayıtları yapabilirsiniz. Şarkı listenizde istediğiniz gibi geçişler yapabilirsiniz.
  84,99 ₺
 • Traftsoft-airpods-silikon kulaklık

  AirPods'ların kullanımı çok ama çok kolay. Şöyle ki: Cihaz daha paketinden çıkar çıkmaz kullanıma hazır.Şarj kutusu ile birlikte geliyor. Şarj kutusunun kapağını araladığınızda hemen cihazınıza bağlanıyor, AirPods'ları kutudan çıkarttığınızda ise anında müzik dinlemeye başlayabiliyorsunuz. Bu anlamda AirPods'un son derece kullanıcı dostu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Eşleşmez ise, şarj kutusu üzerindeki minik butona basmanız yeterli oluyor. . Kutuyu dikkatli taşımanızda yarar var.
  249,90 ₺
 • Traftsoft-jak girişli/silikon kulaklık

  Siyah sade şık bir tasarıma sahiptir.Jak girişle ister ayrı ister kabloya bağlı bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz.Kablosu için kopma kırılma sorunu yaşamayacağınız gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir ürün. Üstün ses kalitesine sahip harika bir ürün. Silikon kulaklık ile rahat takıp çıkarabileceğiniz kulağınıza tam oturan bir kulaklıktır.
  69,90 ₺
 • Traftsoft-silikon kulaklık

  Gold rengi sayesinde şık bir tasarıma sahiptir. Hasır kablosu ile kopma kırılma sorunu yaşamayacağınız gönülrahatlığıyla kullanabileceğiniz bir ürün.
  30,00 ₺
 • Traftsoft-silikon kulaklık

  Gold rengi ile şık bir tasarıma sahiptir.. Üstün ses kalitesine sahip harika bir ürün. Silikon kulaklık ile rahat takıp çıkarabileceğiniz kulağınıza tam oturan bir kulaklıktır.
  40,00 ₺
 • Traftsoft-silikon kulaklık

  Lacivert kulaklık bölümü ve kırmızı renkte olan kablosu ile şık bir tasarıma sahiptir.Kablo için kopma kırılma sorunu yaşamayacağınız gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir ürün. Üstün ses kalitesine sahip harika bir ürün. Silikon giriş ile rahat takıp çıkarabileceğiniz kulağınıza tam oturan bir kulaklıktır.
  40,00 ₺
 • Traftsoft-silikon kulaklık

  Şık bir tasarıma sahiptir.kablosu için kopma kırılma sorunu yaşamayacağınız gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir ürün. Üstün ses kalitesine sahip harika bir ürün. Rahat takıp çıkarabileceğiniz kulağınıza tam oturan bir kulaklıktır.
  39,99 ₺
 • V Like Extra Bass Kulaklık

  V Like Extra Bass Kulaklık
  69,90 ₺

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 37 - 48 / Toplam 49

 • İndirimdekiler